O mnie

Doświadczenie

     Specjalista II stopnia w położnictwie i ginekologii lek. med. Tadeusz Smyrek ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 1979 r. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno prowadząc prywatną praktykę lekarską jak i w szpitalach publicznych (m.in. zajmując stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie, p.o. Ordynatora Oddziału Położniczego w WSzZ w Lesznie, zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Gostyniu oraz Ordynatora Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Gostyniu). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na specjalistycznych konferencjach naukowych, sympozjach i warsztatach naukowych. Specjalista o szerokiej wiedzy i doświadczeniu klinicznym. Obecnie prowadzi praktykę prywatną.

Jego zainteresowanie wzbudziła ginekologia estetyczna związana z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu, zespołu suchości pochwy oraz zespołu rozluźnienia pochwy.

W związku z pozytywnymi efektami pracy w tym zakresie zmierzał w kierunku rezygnacji z zabiegów operacyjnych na rzecz zabiegów wykonywanych za pomocą nowoczesnych technik i technologii – stąd zainteresowanie medycyną estetyczną.

W 2020 roku Ginekologiczny Gabinet Prywatny doktora Smyrka został wyróżniony prestiżową nagrodą Orły Medycyny.